کمیاب فرزند مدرسه همراه ملانیا زن ترامپ

کمیاب: فرزند مدرسه همراه ملانیا زن ترامپ خانواده برج ترامپ رییس جمهور دونالد ترامپ ریاست جمهوری ملانیا ترامپ

کانون کارگردانان به فارابی پاسخ داد ، حواشی ادامه دار اسکار

در پی جوابیه فارابی به انتقاد‌های کانون کارگردانان راجع به نحوه گزینش نماینده کشور عزیزمان ایران در اسکار، کانون کارگردانان واکنشی تازه نشان داد. ..

ادامه مطلب

نیکول کیدمن هم به جمع ابرقهرمانان پیوست

همزمان با نزدیک شدن به پخش فیلم سینمایی “مرد آبی” یا همان “آکوامن” بروزترین مجموعه تصویرهای این فیلم سینمایی به وسیله کمپانی سازنده م..

ادامه مطلب

دختران جوان به هیچ وجه بازیگر نشوند

زهره حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های خود در امسال گفت: طی این روزها سریالی هفت قسمتی را جهت شبکه سوم سیما کار کرده‌ام که فیلمبرداری آن ب..

ادامه مطلب

سریال «عروس تاریکی» با بازی کیانیان و نونهالی کلید خورد

مجموعه «عروس تاریکی» به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان در سکوت خبری کلید خورد. سریال «عروس تاریکی» با بازی کیانیان و نونها..

ادامه مطلب

صداوسیما زیاد بودجه می‌گیرد یا بی‌بی‌سی

دولت بنا بر لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ موظف است هزارمیلیاردو۶۴۶میلیون و ۴۲۰ هزار تومان از درآمد های خود را به شرکت صداوسیما تخصیص دهد. علی عسکری، مدیر شر..

ادامه مطلب

پخش فیلم‌های پرویز پرستویی از شبکه نمایش

برنامه «صحنه‌گران» که هر هفته به پخش آثار یک بازیگر تخصیص داده شده است دارد، این هفته به مرور فیلم‌های پرویز پرستویی در شبکه نمایش می‌پردازد.  ..

ادامه مطلب

گفت و گو با «بهنوش طباطبایی» راجع به تئاتر «آینه های روبرو»

«آینه های روبرو» یکی از بااهمیت ترین نقش آفرینی های بهنوش طباطبایی است که اجرای آن بعد از دو ماه، هفته پیش تمام شد. گفت و گو با «بهنوش طبا..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (493)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب