کمیاب فرزند مدرسه همراه ملانیا زن ترامپ

کمیاب: فرزند مدرسه همراه ملانیا زن ترامپ خانواده برج ترامپ رییس جمهور دونالد ترامپ ریاست جمهوری ملانیا ترامپ

رشد ۲۷۴ واحدی شاخص بورس ، سقوط سکه و ارز شروع شد؟

پس از زیاد کردن قیمت سکه و ارز در روزهای گذشته، بالاخره قیمت‌ها در این دو بازار نزولی شد؛ به طوری که سکه به کمتر از 2 میلیون تومان کم کردن یافت.  ..

ادامه مطلب

دلیل پایین آمدن قدرت خرید مردم

یک کارشناس حوزه کار زیاد کردن شکاف میان قشر مرفه و ضعیف جامعه را موجب کم کردن قدرت خرید مردم و طبقات محروم دانست و گفت: به علت پایین بودن قدرت خرید، زیاد اف..

ادامه مطلب

وضعیت بانک‌ها در سال آینده

پس از عملی شدن بسته بانک مرکزی، جهت کنترل نوسانات ارزی، پرسش مهم این است که اوضاع بانک ها در سال آینده چگونه خواهد شد؟ در این خصوص دو سناریو را می توان مت..

ادامه مطلب

پیش‌بینی‌ها جهت قیمت نفت

بانک‌های سرمایه‌گذاری پیش‌بینی‌های قیمت نفت را در ژانویه جهت چهارمین ماه متوالی اوج بردند ولی بعضی از تحلیلگران نسبت به استمرار روند زیاد کردن قیمت‌های..

ادامه مطلب

جو روانی حراج، سکه را ۳۷ هزار تومان ارزان کرد!

درپی زیاد کردن بی رویه قیمت سکه و ایجاد حباب بیش از ۲۰۰ هزار تومانی جهت سکه تمام، بانک مرکزی اعلام کرد که ساعت ۱۴ امروز، سکه در بانک کارگشایی عرضه می‌شود...

ادامه مطلب

گوشت گوسفندی ارزان می‌شود؟

رییس اتحادیه گوشت گوسفندی از کم کردن هزار و ۵۰۰ تومانی قیمت گوشت طی یک هفته اخیر در بازار خبر داد. گوشت گوسفندی ارزان می شود؟ عبارات ..

ادامه مطلب

وعده بهار نفتی جهت سال ۲۰۳۰

مدیرعامل شل اعلام کرده است که تقاضا در بازار نفت از آخرهای دهه جاری رو به زیاد کردن می گذارد و تا آن وقت باید شاهد کم کردن قیمت ها در بازارهای جهانی ..

ادامه مطلب