کمیاب فرزند مدرسه همراه ملانیا زن ترامپ

کمیاب: فرزند مدرسه همراه ملانیا زن ترامپ خانواده برج ترامپ رییس جمهور دونالد ترامپ ریاست جمهوری ملانیا ترامپ

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شکست دردناکی بود / زیدان

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید شنبه در هفته هفدهم لالیگا شکست تحقیرآمیزی را برابر بارسلونا تجربه کرد و با سه گل مغلوب مهمانش شد. زین ا لدین زیدان بع

شکست دردناکی بود / زیدان

زیدان: شکست دردناکی بود

عبارات مهم : احساس

سرمربی رئال مادرید شکست ۳ بر صفر برابر بارسلونا را دردناک عنوان کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید شنبه در هفته هفدهم لالیگا شکست تحقیرآمیزی را برابر بارسلونا تجربه کرد و با سه گل مغلوب مهمانش شد. زین ا لدین زیدان بعد از بازی گفت: احساس خیلی بدی دارم. ما خیلی خوب شروع کردیم و در نیمه نخست بازی برابر بود. این شکست خیلی دردناک هست. شکست خیلی مشکل جهت ما بود ولی فوتبال اینچنین است.

شکست دردناکی بود / زیدان

سرمربی رئال مادرید جهت این بازی متیو کواچیچ را در ترکیب مهم قرار داد و ایسکو را نیمکت نشین کرد. زیدان در این باره اظهار کرد: باید یک بازیکن را گزینش می کردم. نشانه ما این بود که از لیونل مسی محافظت کنیم و کواچیچ به خوبی این کار را انجام داد.

دنی کارواخال در این بازی حرکت عجیبی را انجام داد و جهت اینکه توپ وارد دروازه مادرید نشود، آن را با دست گرفت و از بازی اخراج شد. سرمربی فرانسوی در رابطه با این حرکت گفت: این اتفاق خیلی بد بود. با اخراج کارواخال کاملا شرایط بازی عوض کردن کرد و ما به مشکل توانستیم بازی را ادامه دهیم.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید شنبه در هفته هفدهم لالیگا شکست تحقیرآمیزی را برابر بارسلونا تجربه کرد و با سه گل مغلوب مهمانش شد. زین ا لدین زیدان بع

مادرید در نیمه دوم افت فاحشی داشت. زیدان راجع به این عنوان گفت: در به ثمر رسیدن گل نخست یک اشتباه داشتیم و خیلی بد دفاع کردیم. بازی در این سطح به شرح بستگی دارد. با این حال بعد از دریافت گل اول با احساس بازی نکردیم و منطقی بازی کردیم. با این شکست هیچ چیزی عوض نشد و نباید ناامید باشیم. لالیگا هنوز تمام نشده است.

واژه های کلیدی: احساس | سرمربی | لالیگا | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs