کمیاب فرزند مدرسه همراه ملانیا زن ترامپ

کمیاب: فرزند مدرسه همراه ملانیا زن ترامپ خانواده برج ترامپ رییس جمهور دونالد ترامپ ریاست جمهوری ملانیا ترامپ

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دختران جوان به هیچ وجه بازیگر نشوند

زهره حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های خود در امسال گفت: طی این روزها سریالی هفت قسمتی را جهت شبکه سوم سیما کار کرده‌ام که فیلمبرداری آن به آخر رس

دختران جوان به هیچ وجه بازیگر نشوند

دختران جوان به هیچ وجه بازیگر نشوند

عبارات مهم : سریال

زهره حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت های خود در امسال گفت: طی این روزها سریالی هفت قسمتی را جهت شبکه سوم سیما کار کرده ام که فیلمبرداری آن به آخر رسیده است منتها دو ماه است که هیچ پیشنهادی نداشته ام.

به گزارش میزان ؛وی به همین جهت ادامه داد: این سریال با نام “بهترین بازی زندگی” به کارگردانی “محسن دامادی” بعد از نوروز ۹۷ از شبکه سوم سیما راهی تلویزیون خواهد شد و امیدوارم با توجه به کیفیت خوب اثر مورد استقبال مردم هم قرار بگیرد.

دختران جوان به هیچ وجه بازیگر نشوند

بازیگر سریال “شوق پرواز” راجع به کم کاری خود در عرصه بازیگری تاکید کرد: من به شدت آماده کار هستم ولی پیشنهاد کار بسیار کم شده است هست. هنگامی که نگاهی به اوضاع تولیدات می اندازم می بینم که کار کم نیست ولی انگار فقط امثال من هستند که نگاهی به آنها نمی شود.

وی با اشاره به لابی و پارتی بازی موجود در بازیگری اضافه کرد: این روزها بازیگران جدیدی راهی بازار شده است اند که به واسطه بی تجربه بودنشان پولی نمی گیرند و تولیدکنندگان هم ترجیح می دهند پول کمتری خرج کنند و به همین واسطه من بدون کار شده است ام. البته داستان فقط به همین جا ختم نمی شود چون بسیاری از همین بازیگران تازه وارد نه تنها پول نمی گیرند بلکه خودشان جهت بازی پول هم می دهند.

زهره حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های خود در امسال گفت: طی این روزها سریالی هفت قسمتی را جهت شبکه سوم سیما کار کرده‌ام که فیلمبرداری آن به آخر رس

بازیگر فیلم “شاباش” از خرید و فروش عمده نقش ها در سینما خبر داد و افزود: وقت ما شاید با تلاش میشد به بازیگری خوب بدل شویم ولی امروزه تنها و تنها پول حرف اول را می زند. متاسفانه نقش ها به آسانی خرید و فروش می شود. متاسفم که بگویم خرید و فروش نقش در سینما بیداد می کند. به همین خاطر است که من از عید تا الان فقط همین یک سریال هفت قسمتی را کار کرده ام و این اتفاق جهت من فاجعه هست. از نظر کاری سال ۹۶ بدترین سال در تجربه کاری من است.

حمیدی راجع به پیشنهاد خود به جوانان علاقمند به بازیگری خاطرنشان کرد: در حال حاضر دختران جوانی که به من می گوید به بازیگری علاقه دارم می گویم به هیچ وجه وارد بازیگری نشوید. بازیگری نه آینده دارد و نه درآمد ثابتی دارد. بازیگری هیچ اعتباری ندارد و من که بیست و سال سابقه دارم الان بدون کار شده است ام.

واژه های کلیدی: سریال | سینما | سریالی | بازیگر | دختران | بازیگری | بازیگران | تلویزیون | دختران جوان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs